Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

18 důvodů proč přestavba na LPG u nás v All4car

 

"Každý den se u aut učíme nové věci a to nás neustále posouvá vpřed. Stejně jako naše touha být stále lepšími. Stálo nás spoustu času a úsilí, než jsme dosáhli rozsahu dnešních služeb, které Vám poskytujeme. Rádi bychom se s vámi podělili o tuto radost a informovali vás. Jsme tu pro vás, děláme to pro vás, chceme a budeme rádi, pokud se opravdu našimi zákazníky stanete i vy."

 

Děkujeme!

 

 

 

 

 

 
 

"Vážení zákazníci, při této příležitosti využiji možnost upřímně se vám poděkovat. Děkuji za důvěru a věrnost, za to že nám dáváte práci a energii, za slova pochvaly, ale i za otevřená slova kritiky, kterých si také vážíme a bez kterých by se nám hůře hledaly a odstraňovaly naše nedostatky.

 

Mnoha zákazníkům děkuji i za ochotu projet velké množství kilometrů a překonat opravdu dlouhé vzdálenosti z různých koutů republiky jen proto, aby nás navštívili. Nesmírně si toho vážíme. Vždyť právě Vy, naši spokojení a upřímní zákazníci, nás ženete stále vpřed. Je to pro nás důležité a proto ještě jednou VELKÉ DÍKY! "

 

(přeloženo)

 

 

 

Tibor Holčík

 

ředitel All4car​

 

 

 

1. Důkazy místo slibů - u nás v All4car.

 

Hlavním, nejsilnějším a nejpřesvědčivějším důvodem, proč se stát naším zákazníkem nejsou sliby, ale skutečný důkaz, který vám zde podáváme. Tímto skutečným důkazem je šířka námi nabízených služeb, kterou jsme pro Vás vytvořili. Ta je obrazem naší neoblomné vůle a chuti začlenit co nejvíce lidí do rodiny našich spokojených zákazníků.

Z ní vychází i uvedených osmnáct silných bodů, proč montáž u nás. Takovou šířku služeb v této kombinaci nikde jinde na jednom místě nenajdete. Každý, kdo by pochyboval o našem tvrzení, může se telefonicky, přes internet nebo osobně přesvědčit jako  jiných pracovištích, tak i o nás. Rádi se s vámi setkáme i osobně a vážíme si vaší pochvaly, ale i vašich kritických slov. Za každým popisem vám uvádíme i důkaz o našich tvrzeních.

 

 

 

2. Plyn do auta vám namontuje zkušený certifikovaný Bosch Car Service.

 

Nejsme obyčejní montéři LPG, kteří se najednou rozhodli montovat plyn do aut. Jsme komplexní profesionální autoservis, dokonce s certifikátem Bosch Car Service. Náš servis v tvrdé konkurenci Bosch Car Servisů již třikrát obhájil prvenství, a to nejen v rámci Slovenska, ale i Česka. Při montáži LPG uvažujeme jako automechanici a dobře známe i benzinové vstřikovací systémy ve vozidle, jakož i celé vozidlo, do kterého se při každé montáži LPG přece jen zasahuje. Takže z naší strany je to maximální odbornost a obezřetnost při montáži LPG.

 

 

3. Montáž srovnatelná s kvalitou prvovýroby - systémy převyšující kvalitu prvovýroby.

 

Jak jsme již zmínili, dalším důkazem naší kvality je to, že si nás pro spolupráci vybrali mnozí prodejci různých značek motorových vozidel, protože se mnozí z nich opravdu přesvědčili, že montáže u nás jsou provedeny tak, jako kdyby byla LPG zařízení ve vozidle již od výroby. My dokonce montujeme do vozidel i zařízení kvalitnější než ta, která používají automobilky do prvovýroby. Také umíme dodat a namontovat zařízení i na taková vozidla, na které výrobci vozidel nemají LPG technologie z výroby.

 

 

 

4. Legislativu vyřídíme za vás.

 

Vy si zajistíte jen administrativu na úřadu a vyzvednete technický průkaz na okresním úřadě. Ušetříme vám čas a navíc veškeré administrativní poplatky (dokonce i kuželky ať už na OÚ nebo na policii, kam půjdete Vy) už budete mít zahrnuty v cenové nabídce Vašeho nového LPG zařízení. Mnohokrát to tak nebývá, ale my to považujeme za fér přístup ke zákazníkovi.

 

 

5. Zákazníci z celého Slovenska ale také i z České republiky a špičkový záruční a pozáruční servis na všechny značky LPG.

 

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti servisu, a to nejen systémů a vstřikování, které jsou ve vozidle od výroby, ale i LPG vstřikování. LPG jsme nejdříve dlouhou dobu servisovali a odstraňovali poruchy, až potom jsme ho začali montovat.

Servisujeme všechny značky LPG zařízení celosvětově od všech výrobců. U nás neposíláme zákazníky pryč, právě naopak, snažíme se přijít na každou chybu, odstranit každou závadu, i když to někdy není snadné. Přijíždějí k nám zákazníci s vozidly a s problémy z celého Slovenska. Nepasuje se na mistry světa, ale máte od nás slib, že se Vám nikdy neotočíme zády!

 

 

 

6. Jsme zástupci výrobce a dovozci skoro pro všechny značky LPG, které montujeme.

Jaká je to výhoda pro vás? V první řadě 90% dílů těchto značek máme ihned skladem, takže po materiální stránce jsme dobře vybaveni. V případě potřeby umíme montáž začít dělat kdykoliv, protože materiálově nám to nedělá problém. Další výhoda je ta, že i záruční a pozáruční servis umíme dělat většinou na počkání. No a neméně důležité je to, že máme přístup k poradenství, technickým informacím, informacím z výroby, ke značkové diagnostice a k mnohým jiným věcem, což má pro vás význam v poskytnutí maximální odbornosti z naší strany.

 

 

7. . Široký výběr až 6 výrobců značek LPG zařízení. Každý si vybere svůj poměr KVALITA-CENA.

 

Tím, že máme zastoupení až 6 značek LPG zařízení, má každý zákazník možnost vybrat si svůj poměr KVALITA - CENA. Jednoduše máte možnost vybrat si podle svých požadavků, možností a přání.

 

 

 

8. Prins - nejkvalitnější výrobce LPG, CNG a LNG zařízení na SVĚTĚ!

 

Díky tomu, že jeden z našich oblíbených výrobců LPG je nizozemská značka PRINS, vám dokážeme dodat a namontovat ten nejkvalitnější, nejvyspělejší, nejtrvalejší a nejefektivnější systém na světě. PRINS má celosvětově nejrozsáhlejší program v oblasti LPG, CNG, LNG zařízení, taktéž i vývoj, výzkum a tím pádem i nejvyspělejší technologie. Bereme si příklad z jejich profesionality, kvality a vytrvalosti.

 

 

9. Jsme specialisté na přímovstřikové motory FSI, TSI, DI, GDI.

 

V montážích LPG do některých vozidel dokonce držíme první, druhé nebo třetí místo, a to celosvětově, za což vděčíme našim výrobcům a také naší odhodlanosti a nadšení pro nové technologie. Je to světový lídr v oblasti LPG a CNG zařízení a zároveň nejkvalitnější výrobce LPG a CNG zařízení a nových LPG a CNG technologii na světě.

 

 

 

10. TEST na výkonové stolici - důkaz o kvalitě montáže a nastavení plynového zařízení.

 

Jako zlatý hřeb zakončení dodání, montáže a nastavení LPG, CNG a LNG zařízení pro vás chystáme test na výkonové stolici is tiskem protokolu. Naše firma v dosažení cíle - maximální kvality pro vás pokračuje opět tam, kde to není běžné a jsme první pracoviště montáže LPG zařízení s výkonovou stolicí pro osobní vozidla a dokonce i se stolicí pro nákladní vozidla na Slovensku a jedni z opravdu z mála v České republice. To znamená, že dobrovolně otestujeme Vaše vozidlo po stránce fungování a výkonu motoru před a hlavně po montáži, s předložením protokolu o testech a rozdílu ve fungování a výkonu motoru.

 

 

11. U nás na jednom místě až 99% služeb v rámci servisu vozidla!

 

U nás pod jednou střechou vyřídíte 99% věcí ohledně testů, diagnostiky, opravy, servisu vozidla a jeho systémů (elektronické systémy, řídící jednotky, elektrika, vstřikování, agregáty, motor, náplně, převodovky, brzdy, kola, podvozek, karoserie, zabezpečovací zařízení , příslušenství, atd.). Vše na jednom místě se špičkovým vybavením. Vlastníme pár takových strojů, které jsou ojedinělé, nebo je jich na v České republice a na SLovensku jen pár.

 

 

 

12. U nás i 99% povinných a nepovinných kontrol vozidla!

 

Důkazem péče o zákazníka je také 99% povinných a nepovinných kontrol vozidla, které máte možnost udělat také u nás - pod jednou střechou! Ať už je to EK a TK v české republice, nebo EK a TK a KO při dovozu nebo vývozu vozidla v Slovenské republice, kontrola LPG ale i CNG zařízení, ověření tachografu, karty tachografu řidiče, ověření pravosti najetých kilometrů, atd. Vyplatí se věru přijít k nám i zdaleka :)

 

 

13. Zákaznická karta - VĚRNOSTNÍ SYSTÉM se slevami na všechno.U nás v rámci All4Car s přímým přístupem ke stavu kreditu přes internet.

 

V rámci našich služeb v All4Car máte možnost získat slevy na všechno ane v bodovém systému ale přímo ve finanční hodnotě. Zároveň si přes internet v Zákaznické zóně můžete sledovat váš kredit na kartě. Kromě toho je zde možnost přímého přechodu přes kartu na Elektronickou servisní knížku.

 

 

 

14. Jsme jediní na Slovensku s Elektronickou servisní knížkou tohoto druhu.

 

Od 01.01.2015 jsme momentálně jediná firma na Slovensku, která má zavedený elektronický systém evidence servisních prohlídek (Elektronickou Servisní Knížku) s připomínkovým systémem, kde se dostane i zákazník a ne pouze výrobce vozidla nebo pouze servis. Zákazník může přímo využívat tuto evidenci, nebo si ji vytisknout či použít při prodeji vozidla jako důkaz. V této ESK má evidovány nejen prohlídky vozidla po kilometrech, ale i prohlídky LPG zařízení, zda prodělalo emisní nebo technickou kontrolu.

 

 

15. Jsme montážní pracoviště CNG zařízení a také zástupci výrobců a dovozci.

 

Kromě LPG zařízení jsme i pracoviště CNG zařízení - samozřejmě jsme i jejich dovozci a zástupci výrobce.V české republice je to běžná věc ale ku příkladu v rámci Slovenska jsme opět jedni z mála. I když poptávek po CNG montáži není tak mnoho, mnohým zákazníkům jsme pomohli v rámci servisu CNG, demontáže CNG zařízení nebo následných kontrol a administrativy, které umíme udělat všechny na počkání. Vy jdete už jen na okresní úřad dopravy i doklady CNG zařízení odhlásit.

 

 

 

16. Montujeme zplyňovací zařízení  LPG a CNG jak do českých vozidel tak do slovenských vozidel.

 

Montujeme zplynovače jak do českých vozidel tak i do slovenských vozidel. Působíme jak v České tak i slovenské republice. Legislativně máme zvládnuté  montáže v jedné i v druhé krajině. Byli u nás i takoví zákazníci, kteří si z důvodu velkých registračních poplatků na Slovensku nechali vozidlo zapsané na českých SPZ anebo češi mněli auto na Slovensku a chtěli namontovat LPG. A takové zákazníky "zachraňujeme" tady, u nás. Umíme zapsat montáž do databáze Ministerstva dopravy ČR tak i do ministerstva SR, protože jsme i zástupci výrobce, ale o tom až v dalším bodu ...

 

 

17. Zastupujeme výrobce LPG a CNG zařízení v ČR a některé také v SR.

 

Jsme zástupci výrobců LPG zařízení jak v Slovenské tak i v České republice. Zde montujeme a dodáváme Technology Gaz, nizozemské systémy Vialle, Emmegas, Ecomotive a Autogas Italia. Iv Čechách máme tedy své spokojené zákazníky!

 

 

 

18. Dodáváme a montujeme nezávislé topení a jsme zástupce výrobce Autoterm.

 

Jsme zástupcem výrobce a dovozce  na Slovensku největšího výrobce nezávislých topení v Rusku Autoterm, který je cenově výhodný skutečně pro každého. Máme montážní pracoviště v České republice a samozřejmně i na Slovensku. Také montujeme i značky jiných výrobců. Plynové zařízení a nezávislé topení je ideální kombinací a díky této značce jej můžete mít v autě i Vy (na požádání vysvětlíme proč).

 

 

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?