Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

Služby k montáži LPG a CNG do aut

K montáži LPG poskytujeme i další služby, které vám pomohou jezdit levněji a efektivněji. LPG montujeme do nových vozidel a umíme vám montáž zajistit i bez hotovosti. Kromě toho u nás najdete měření výkonu po montáži LPG nebo skvělý věrnostní systém, jehož součástí je i Elektronická servisní knížka.

 

 

 

Měření výkonu motoru po montáži LPG a CNG

Pokud si necháte namontovat plyn u nás, měření výkonu do hodnoty 100 € máte zdarma. Měření výkonu po montáži najdete i zde.

 

 

 

 
 

LPG nebo CNG vám nyní namontujeme i na splátky.

Využijte splácení LPG montáže přes Quatro. V případě, že chcete splácet prostřednictvím tankování, je tu ještě Probugas.

 

 

 

 

 

 

Šetřete motor díky promazávání ValveCare od Prins

Ventily motorů LPG a CNG budou mít díky promazávání delší životnost. Promazávání montujeme iv All4Car, více info najdete na této podstránce.

 

 

 

 
 

Náš věrnostní systém vás za platby odměňuje penězi.

Navíc vám v rámci systému vedeme zdarma i Elektronickou servisní knížku. Šetřete s kvalitními službami All4car ! Více informací zde.

 

 

 

 

 

 

LPG montujeme i do nových vozidel a bez ztráty záruky.

Ano. Naše práce je tak kvalitní, že záruka na novém autě vám zůstane. Navíc jezdíte levněji, protože jezdíte na plyn. Přečtěte si o montáži plynu do nových aut.

 

 

 

 
 

Čištění a oprava LPG a benzínových vstřikovačů

Nemusíte vždy kupovat nové vstřikovače, stačí občas vyčistit ty staré a dobře se o ně postarat. Služba je vhodná zejména pro ty, kterým nekvalitní plyn nadělal ve vstřikovačích a v celém systému "paseku".

 

 

 

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?