Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

Technology Gaz jako cenově nejvýhodnější zplynovače

Výhody zplynovače Technology Gaz

 

 

 
  • Cenově nejvýhodnější zplynovací zařízení
  • Kvalitativní ověřené zplynovací zařízení - tato zařízení dovážíme a montujeme již několik let
  • Zplynovač  vhodný pro novější  i pro starší typy vozidel - není však vhodný pro vozidla s přímým vstřikem benzínu.
  • Cena za montáž může začínat od 990 € (pozn. - v ceně je mechanické promazávání ventilů, poplatky, kolky na OÚ, administrativní náklady, státní zkušebna, EK, TK, kuželky na policii a cena záleží i na typu vašeho vozidla).

 

 

Naše doporučení:

Díky nízké částce (oproti ostatním nabízeným systémům LPG) je Technology Gaz vhodný zejména pro zákazníky s omezenými finančními možnostmi, nízkými nároky na komfort a kvalitu, kteří navíc najedou extrémně nízký počet kilometrů.

 

 

Více o Technology Gaz (TechGaz)

 

Technology Gaz je známý v oblasti automobilových plynových zařízení již několik let. Jde o hodnotný, léty ověřený systém, který je mezi zákazníky oblíbený zejména pro poměr ceny a kvality - a to nejen co se týče prvotní investice, ale i náhradních dílů. Technology Gaz funguje jako plynové sekvenční vstřikování. Doporučujeme jej zejména těm zákazníkům, kteří sahají po cenově nejvýhodnějším zplynovači.  Tento systém máme léty ověřený, proto si dovolíme  tvrdit, že cenově výhodný neznamená v tomto případě nekvalitní. Tyto systémy naší společností dovážíme a montujeme již několik let.

 

 

 

O našem tvrzení, že je Technology Gaz přijatelnou kvalitou za nejnižší cenu máme pro vás následujících pět důkazů:

 

První důkaz

Přiměřená kvalita vyplývá z toho, že tohoto výrobce a jeho zařízení jsme si testovali ještě předtím, než jsme s ním uzavřeli smlouvu. Pokud by nám nebyla již tehdy zaručena určitá kvalita, celou spolupráci bychom klidně mohli nazvat naším fiaskem, a nebyl by to pro nás začátek, ale rovnou konec montáže LPG zařízení.

 

 

Druhý důkaz

Souvisí s tím, že pokud by tato značka neměla určitý stupeň kvality, neměli bychom ani my důvod zůstávat u ní po dvou a půl roku montáží.  Pokud bychom s ní měli starosti či reklamace, nemontovali bychom ji!

 

Třetí důkaz

Je ten, že pokud by se Technology Gaz spojoval s vyřizováním reklamací, které také nejsou zdarma, nemontovali bychom ho. Neznáme firmu, která ráda dělá tyto věci, a ještě k tomu i bez poplatků.

 

Čtvrtý a nejdůležitější důkaz

Určitá kvalita tohoto systému spočívá v našich zákaznících - kdyby šlo o nekvalitní systém, přibývaly by nespokojení zákazníci a nám by hrozila ztráta dobrého jména. A to, jak všichni víme, se nedá koupit ani za miliony a buduje se velmi těžko. Naše jméno jsme budovali dlouhá léta, zkazit si ho nekvalitními montážemi určitě nechceme a nenecháme!

 

Pátý důkaz

Řekněme si to otevřeně, ze značek zplynovačů, které používáme, se Technology Gaz nachází na posledním místě. Pokud by ale mezi systémem Stargate, který je kvalitativně hned nad TechGazem, byl opravdu obrovský rozdíl, neměli bychom nejmenší důvod při něm zůstávat, přestože v současné době pokrýváme zastoupení pro další tři špičkové značky výrobců LPG a CNG zařízení.

 

   

 

 

 

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?