Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

Montujeme plyn do nových vozidel bez ztráty záruky!

Do aut těchto značek montujeme LPG bez ztráty záruky:

 

 

   

 

 

   

 

 

     

 

 

   

 

     

 

 

     

 

 

     

 

 

   

 

 

Máte nové auto a chcete od začátku jezdit levněji? Snadná pomoc! V All4car vám přinášíme možnost namontovat LPG zplyňovací zařízení do vašeho nového osobního automobilu - a to bez ztráty záruky!

 

 

 

Bez ztráty záruky? Jak je to možné?

 

Díky naší odborné montáži, kterou garantuje i naše označení BOSCH Car Service, vám umíme přestavět vozidlo bez ztráty záruky. Jezdíte tak v novém a spolehlivě servisovaném autě. Tato možnost je realizovatelná hlavně díky našim partnerům, jimiž jsou někteří prodejci vozidel. Tito prodejci si nás vybrali na základě již výše popsaných důvodů, za což jim upřímně děkujeme. Vybráni jsme byli hlavně proto, že naše montáže jsou v kvalitě prvovýbavy, což znamená, že LPG zařízení jsou namontována  tak, jako kdyby tam byla už od výroby, dokonce  naše LPG zařízení bývají ještě kvalitnější o čemž se přesvědčily i naše partnerské firmy.  

Na co všechno máme  záruku?

Dodržení  záruky se týká jak samotného automobilu, tak i zplynovače. My vám dáme záruku na zařízení a náš partner jako prodejce vám dá záruku na vozidlo. Vše za určitých podmínek, které jsou předem dohodnuty. S montáží vám tedy dáváme záruku na to, že pokud se vyskytne problém, budeme ho umět odstranit a poradit vám s ním.

 

 

 

 

Koupit auto už s plynem, nebo si ho dát namontovat dodatečně?

 

Toto dilema nemá jednoznačné řešení. Jsou značky automobilů, které vyrábějí auta již s namontovaným LPG.  Vy však nemůžete ovlivnit to, jakou značku zplynovače dostanete ve svém voze. Jelikož každý zplynovač něco stojí, snaží se automobilky dávat do auta taková zařízení LPG, aby i konečná cena vozu byla přijatelná pro spotřebitele. Pokud si však dáváte namontovat plyn dodatečně, sami si vyberete zplynovač  a kvalitu zařízení, se kterým chcete jezdit. Proto se často stává, že námi domontované  zařízení je podstatně kvalitnější, než to od výroby. U nás máte na výběr dokonce ze šesti zplynovacích zařízení  v různých cenových skupinách.  Ať se vám líbí:  přečtěte si o nich více!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Začali jsme se značkami Opel a Chevrolet, ale zdálo se nám to málo :). Dnes je značek podstatně více, a neustále přibývají. V případě, že se chcete informovat ohledně přestavby vašeho vozidla, neváhejte nás kontaktovat!

 

 

 

Výhody LPG v novém autě?

 

Možná si myslíte, že LPG se vyplatí pouze ve starších, ojetých vozidlech z důvodu velkého počtu nových technologií motorů v nových vozidlech. Nebo nechcete investovat do starých vozidel a myslíte si, že plyn se vyplatí dát jen do nových?  V obou případech se mýlíte! Pokud jezdíte hodně, často a delší vzdálenosti, přestavbou nového nebo i staršího vozu na plyn nemůžete nic ztratit. Montujeme totiž takové značky zplynovačů, které vybíráme i podle stáří vozidla a které si s autem dokonale "sednou" .  Vy budete mít pocit, jako byste plyn měli namontován již od prvovýroby. Kouzlo LPG v autě totiž spočívá v tom, že vám šetří finance jak při starém, tak i při novém voze. Chcete další výhody?

 
  • Od začátku jezdíte levněji, protože tankujete levnější palivo.
  • Přestavbu nového auta na plyn můžete řešit přes leasing či úvěr. Zeptejte se nás, poradíme vám!
  • Sami se rozhodnete kolik chcete do zplynovače investovat.
  • Máte možnost získat auto na plyn v mnohem kvalitnější podobě než z prvovýroby.
  • Dodržení doby  záruky na vozidlo i zplynovací systém - ale jen v All4car!

 

 

 

Vyřízení potřebné dokumentace je v ceně!

 

Další výhoda při přestavbě auta na plyn u nás je, že máte vyřízení potřebných dokladů a všechny poplatky v ceně. Kromě Obvodního úřadu dopravy a policie (z důvodu druhého TP) vyřídíme všechny potřebné věci, úřady a kroky za Vás my. Pokud to bude třeba z důvodu přihlašování  na emisní nebo technickou kontrolu, vyřídíme to také za vás a máte to také v ceně. V ceně máte zahrnuty všechny kuželky nebo správní poplatky i tam, kam jdete Vy (OU a Policie). U nás nemusíte přemýšlet  kde, co a kdy platit a kam musíte ještě jít. Přesně vás budeme informovat o tom, co a kde momentálně


 

 

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?