Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

All4car je BOSCH - co tím získáte?

 

 

 

 

BOSCH Car Service je značkou kvality

 

Jde o celosvětovou síť partnerských autoservisů, ve kterých najdete stejné servisní služby a to bez rozdílu značky vašeho auta nebo města, do kterého přijedete. Bosch Car Service nabízí nejen mechanické práce, ale i kompletní diagnostiku vozidla včetně řídících systémů benzinových a naftových motorů, u nás i LPG a CNG. Každý člen této skupiny musí splnit náročné technologické a personální předpoklady. Díky tomu dostáváte se spojením Bosch prvotřídní kvalitu a odbornost služeb - a to na více než 13 500 místech ve světě. To vše platí i pro naši firmu All4car - Autoklinika Holčík, která se může pochlubit tím, že je součástí této celosvětové servisní sítě již od roku 2005.

 

 

Jsme BOSCH - co to pro vás, jako pro naše zákazníky, znamená?

 

  • Jsme odborně vyškolený personál s technologicky špičkově vybaveným servisem.
  • Abychom mohli působit pod logem Bosch, museli jsme poskytovat komplexní rozsah servisních služeb, a to ve vysoké kvalitě. Neděláme tedy jen dílčí práce na vozidlech, jsme kompletní autoklinikou  pro vaše auta. Dalo by se to shrnout heslem: "Nejen vyšetření, ale i operace a složité léčby vašeho vozu".
  • Obrovské množství systémů do vozidel, které Bosch vyrábí nejen distribuujeme, ale i servisujeme jako značkový autoservis pro tyto systémy. Jsme součástí největší servisní sítě Bosch Car Service na světě.
  • Jsme záruka kvality, protože za námi stojí úspěšná, celosvětově známá a silná značka, do šířky a do množství produkce jedna z největších firem v automobilovém průmyslu.
 
  • Firma Bosch podporuje své partnery v oblasti vzdělávání se v nových technologiích. Díky ní jsme vždy o krok napřed.
  • Bosch své partnery nejen školí, ale pravidelně je i kontroluje. V těchto kontrolních testech jsme už třikrát vyhráli 1. místo v rámci Česka a Slovenska. Kvalitu našich služeb jsme obhájili v konkurenci  120 až 150 Bosch Car Servisů.
  • Důvěra a čest jsou dvěma základními pilíři našeho podnikání. Dobré jméno je jedna ze základních věcí, které se koupit nedají. Musí se budovat dlouhá léta, což si plně uvědomujeme. I proto si našeho dobrého jména vážíme a právě čestným a odpovědným přístupem chceme dokázat, že o něj nechceme přijít.
  • Když k nám přijdete, poradíme vám. Neodbudeme vás větou o tom, že něco nevíme, že  to nejde, nebo že nemáme na vás teď čas. V případě vašeho seriózního zájmu jsme tu pro vás vždy.
  • Jsme ochotni pustit se i do opravdu náročných oprav. Málokdo si uvědomuje jednu věc, a to, že síla a odbornost servisu se ukáží právě na vozidlech, která jsou na opravu náročná až problematická.

 

 

  • Zodpovědně přistupujeme ke všem reklamacím. Samozřejmě, snažíme se o to, aby zákazník neměl důvod reklamovat nic, co odchází z našich rukou a z dílny. Buďme však realisté, pouze ten, kdo nic nedělá, nic nezkazí. V případě naší chyby se k vám neotočíme zády, ale vynaložíme všechny síly pro její nápravu.​

   

 

 

 

To, že jsme BOSCH, nás motivuje zdokonalovat naše služby a přinášet našim zákazníkům stále více a více.

 

Vícekrát jsme již zmínili, že nikdo, a ani my, nejsme mistři světa. Čím více toho víme, tím více vidíme, kolik se toho ještě můžeme naučit. Pouze upřímná snaha, odhodlání, trpělivost a dobrá práce s dobrým úmyslem je korunována spokojeností zákazníka a nás může posunout kupředu. Uvědomujeme si, že když někam přijde sto lidí spokojených, všech  sto jich spokojených odejít nemusí. My se však opravdu snažíme, aby těch spokojených bylo co nejvíce a dále se k nám vraceli.​

 

 

 

 

 

 

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?