Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

Splácejte LPG v autě pouze nákupem paliva prostřednictvím tankovací karty Probugas

Pokud nemáte celou částku na to, abyste zaplatili přestavbu vozu na plyn, doporučujeme vám možnost profinancování přestavby LPG přes systém firmy Probugas. Za přestavbu platíte tankováním na vybraných čerpacích stanicích. Využívání daného systému připomíná paušál od mobilního operátora. Tak proč takovou možnost nevyužít?

 

 

 

Jak celý systém funguje?

Rozhodnete se pro přestavbu na plyn. Oslovíte přímo nás (0905 847 829, info@autoklinikaholcik.sk​), nebo firmu Probugas. Když spolu vybereme systém, který dáme do auta, určí se konečná cena přestavby a podepíše se smlouva. Na základě ní zaplatí celou přestavbu firma Probugas. Vy ji nebudete splácet klasicky - posíláním určité finanční částky na účet firmy. Plyn se splácí tankováním - odběrem paliva LPG prostřednictvím tankovací karty Probucard.

 

                    

Výhody systému:

  • Lehký způsob, jak získat plyn do auta, když nemáte hotovost.
  • Financování bez úroků, platíte totiž tankováním.
  • Odběrem paliva splácíte splátky a tím, že tankujete levnější palivo ještě i šetříte!

 

   

 

 

 

Tankovací karta PROBUCARD

 

Tankovací nebo palivová karta PROBUCARD je vystavena jen pro zákazníka, který si nechá přestavět vozidlo na LPG (nové, ale i staré) přes firmu Probugas. Firma nerealizuje přestavbu, jen zajišťuje její profinancování! Servis si vybíráte Vy a my budeme velmi rádi, pokud si k přestavbě vyberete nás.

 

Po přestavbě si palivovou kartu nabijete a za nabitý kredit  paktankujete na vybraných čerpacích stanicích. Seznam bude zveřejněn zde. Způsob nabíjení a tankování je přesně určen ve smlouvě se zákazníkem. Vše funguje jako paušál, ve kterém máte předplacené minuty a ty v případě neprovolání propadnou. Zde však máte předplacené litry LPG, které je třeba za daný měsíc natankovat.

 

  • Velikost paušálu (LPG v litrech za měsíc): 150 l / 200 l / 250 l / 300 l / 350 l / 400 l / 450 l.

  • Vázanost paušálu je 24 měsíců, začíná 1. dnem měsíce následujícího po provedení úhrady první měsíční platby za paušál. Systém a způsob splácení vám však bude samozřejmě ještě přesně vysvětlen.

 

 

Výhody karty:

  • Po přestavbě byste tankovali tak či tak, takto máte předplacené litry a nemusíte mít u sebe hotovost, jen kartu. Pokud splácíte systém klasicky, měsíčními platbami, platíte dvě částky - jednu za splátku a jednu za tankování. Karta spojila platby do jedné.

  • Kartu lze používat i po splacení celého systému za zvlášť dohodnutých podmínek.

 

 
 

 

 

 

Čerpací stanice, kde je možné tankovat na Probugas

 

 

 

Pro více informací navštivte stránky Probugas.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte nás!

 
 
 

 

 

 

Soubory ke stažení

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?