Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

Prins - celosvětově nejlepší kvalita a značka zplyňovačů LPG

Výhody zplyňovače Prins

 

 
 • Kvalita jízdy srovnatelná s kvalitou jízdy na benzín
 • Systémy testovány přímo na různých značkách automobilů
 • Diagnosticky kdykoliv nastavitelná barva palivoměru a loga Prins na ovladači (u VSI2)
 • Každý systém vstřikování jedním reduktorem dokáže utáhnout motor o výkonu až 400 koní
 • Mají vyvinut speciální systém pro motory s turbem, se kterými bývají většinou problémy - Prins to řeší "levou zadní"
 • Montovány  jsou s tříletou zárukou, a to bez omezení počtu ujetých kilometrů
 • Je to systém s minimální servisní náročností a s maximální spolehlivostí - námi oblíbená značka zplyňovače
 • Cena za montáž může začínat: při 4 - válci na částce 1290 €

 

Naše doporučení

Systémy Prins montujeme zejména pro zákazníky kteří nejsou tak bohatí, aby si kupovali levné věci. Přijdou si na své ti, kteří mají rádi opravdovou kvalitu, spolehlivost, jezdí střední a větší počet kilometrů. Vhodný je pro zákazníky, kteří mají hodnotné vozidla, vozidla s větším obsahem, nová vozidla, vozidla s turbodmychadlem, a pro maximálně náročné zákazníky. Nic lepšího se do vozidla v rámci vstřikování LPG, ať už je to plynná nebo kapalná fáze vstřiku, dát nedá.

 

 

Kdybychom  si dávali plyn do vlastního auta, dáme tam jedině Prins.

 

Čtěte dál proč.

 
 

 

 

 

 

V oblasti zplyňovací technologie LPG najdete na trhu několik značek. Pokud s přestavbou auta na plyn nemáte žádné zkušenosti, je dobré spolehnout se na profesionální servis. Ten by Vám měl umět poradit, kterou značku vzhledem k vámi investované částce a typu vozidla byste měli zvolit. Společnost All4Car má v oblasti montáží LPG bohaté zkušenosti. V rámci naší servisní a montážní praxe se nám osvědčily zejména systémy Prins, které si servisy chválí celosvětově.

 

V montážích LPG do některých vozidel dokonce držíme první, druhé nebo třetí místo, a to celosvětově, za což vděčíme firmě PRINS, kterou zastupujeme. Je to světový lídr v oblasti LPG a CNG zařízení a zároveň nejkvalitnější výrobce LPG a CNG zařízení a nových LPG a CNG technologií na světě.​

 

Podívejte, které montáže jsme s Prins dělali jako první.

 

 

 

 

Co je Prins?

Prins je v oblasti LPG zařízení oblíbenou značkou. Společnost Prins Autogassytemen BV si získala na trhu alternativních palivových systémů excelentní jméno. Působí na něm již více než 25 let. I proto se jejich systémy spojují s prvotřídní kvalitou a zárukou.

 

Máme výhradní zastoupení Prins pro Slovensko.

Spokojenost s touto značkou vyslovujeme i my - naše společnost se stala nejen zástupcem výrobce Prins, ale i oficiálním dovozcem těchto zařízení. Bereme to jako vyznamenání a důkaz ocenění kvality a úrovně naší firmy, protože stát se zástupcem výrobce takové značky není vůbec jednoduché a je to pro nás obrovský úspěch. Neskutečně si toho vážíme a určitě cítíme odpovědnost a zároveň i závazek v této kvalitě pokračovat. Zároveň je to příležitost pro slovenské zákazníky mít ve vozidle tak kvalitní zařízení jako je Prins a zároveň k němu i kvalitní servis.

 

 

Prins = výhody

Společnost Prins funguje na bázi vývoje. To znamená, že si své systémy navrhne, vyrobí, i odzkouší. Neustále se věnuje vývoji, zdokonalování a testování svých zařízení. Spolupracuje s několika značkami aut, dokonce své systémy zkouší i v takových modelech, které ještě nebyly oficiálně představeny na veřejnosti. Právě z těchto důvodů dostanete spolu s Prins i následující výhody:

 

 

 • Systémy jsou montované s  tříletou zárukou, a to bez omezení počtu najetých kilometrů, což je neuvěřitelné!
 • Kvalita a trvanlivost těchto zařízení má často delší životnost než samotný automobil
 • Prins nabízí kapalné i plynné vstřikování. Jeho vstřikovače mají nejvyšší kvalitu na trhu
 • Zplynovací zařízení tohoto typu jsou celosvětově nejlepší, obsadila první místo v kvalitě LPG zařízení
 • Do auta dostanete sadu, jejíž reduktor dokáže utáhnout až 307 kilowattový motor – motor o 400 koních - pro srovnání, běžný motor má hodnoty od 55 - 130 kW
 • Systém Direct LiquiMax umožňuje start automobilu přímo na plyn

 

 
 • Prins neustále zdokonaluje kvalitu, funkčnost a design svých zařízení, takže jejich zařízení se dostávají do maximálního stupně propracovanosti. Důkazem je i to, že na jejich systémech VSI2 a DLM je dnes již možné měnit i barvu ovladače - prakticky jediného prvku LPG zařízení, které máte v autě na očích. Umíme Vám ho tím pádem doladit do barvy přístrojové desky, a to nejen v rozsahu zelená, modrá, červená, ale vysloveně až do odstínů všech barev a dokonce i kdykoliv barvu změnit
 • Díky přesnému dávkování a nejkvalitnějším vstřikovačům na trhu je pokles výkonu motoru téměř zanedbatelný

 

 

Proč Prins pro Vás?

Vybrat si kvalitní zplynovač  do Vašeho auta je důležité. Zaplacením plynového zařízení a navrácením prostředků na jeho montáž se totiž používání plynu nekončí. Právě naopak, teprve začíná. Teprve tehdy se ukáže kvalita plynového zařízení. U Prins neplatíte pouze za značku jak to často bývá. U Prins platíte za lety ověřenou kvalitu, prvotřídní v rámci celého světa.

Zařízení Prins proto doporučujeme všem zákazníkům, kteří nechtějí být spokojeni pouze při placení, ale i po pěti, šesti, či po delších letech používání zařízení. Jak jsme již zmínili, je pro zákazníky, kteří "nejsou tak bohatí, aby si kupovali levné věci"!

 

 

 

 

 

Proč All4car doporučuje Prins?

Kvalita těchto systémů se nám osvědčila nejen u našich zákazníků, ale i u pracovníků. LPG zplynovače Prins jsou proto oprávněně přezdívány "zplynovače  jiné dimenze". Jejich cena koresponduje  s kvalitou, která je srovnatelná, dokonce i vyšší než kvalita zplynovacích zařízení, které jsou montovány do vozů již ve výrobě.

 

 

Zajímá Vás, proč se tedy Prins nemontuje již do výbavy vozidla? Prins totiž se svou cenou uspěje u málokteré automobilky.  Výrobci aut se musí vtěsnat do určitého rozpočtu. Prins nepatří mezi levné systémy, jeho kvalita je však nezpochybnitelná. Kromě toho je také specialistou na LPG a CNG pro vozidla s turbomotorem, se kterými bývá problém u některých plynových zařízení větší a u některých menší. V tomto se cítí Prins jako ryba ve vodě! Turbomotory jsou pro něj potěšení a srdeční záležitost! Takže u někoho problém, u nás potěšení.

 

 

 

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?