Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

Bonusy k přestavbě v hodnote 8 600 Kč ZDARMA

Bonusy k přestavbě v hodnote 8 600 Kč ZDARMA

 

Máte rádi věci zdarma? Pokud se rozhodnete přestavět si auto na LPG, CNG nebo LNG u nás, dostanete kromě špičkové kvality komponentů a přestavby i servis. Získáte i skvělé bonusy, které vám v této kombinaci nikdo jiný nenabídne. Tyto služby platí jak pro osobní, tak i pro nákladní vozidla.

 

 

 

  • Mechanické promazávání (v hodnotě 1 240 Kč) a montáž promazávání (v hodnotě 1 190Kč) je také zdarma (pokud technologie auta dovolí jeho fungování).
  • Test na výkonové stolici - v hodnotě od 1 950 Kč do 2 920 Kč zdarma.
  • Palivoměr (v hodnotě 980 Kč) je zdarma. V ceně montáže je dodání základní sady LPG s nádrží do 45 litrů, palivoměr (v hodnotě 980 Kč) je zdarma.
  • Zdarma vyřídíme veškeré administrativní úkony kromě okresního úřadu dopravy a TP na policii, kam musí jít pouze majitel vozidla nebo osoba jím pověřená se zmocněním od majitele vozidla a to úředně osvědčeným podpisem od majitele vozidla.
  • Pokud jste od nás vzdálen více než 50 km, získáte pouzdro rezervy, změření a dohuštění nemrznoucí směsi, vyčištění interiéru nebo motoru jako poděkování nebo podobné bonusové služby zdarma (v hodnotě 870 Kč).
  • Pokud jste od nás dále než 100 km, uděláme vám i diagnostiku Ř J motoru, test akumulátoru a dobíjení a dezinfekci interiéru ozónem, případně průduchů klimatizace ozónem nebo podobné testy zdarma (v hodnotě 1 400 Kč).
  • Testem na výkonové stolici vám víme zjistit, zda vám výkon po přestavbě na LPG neklesl pod povolenou úroveň, takže jsme si svou prací vždy jisti.
  • Dokonce vám umíme nabídnout za zvýhodněnou cenu i profesionální Chiptuning, kterým víme případnou mírnou ztrátu výkonu po montáži LPG zařízení u většiny aut nahradit (někdy víme dokonce výkon i zvednout).

 

(ceny byly přepočítány z eur v kurzu 1 EUR = 27,02 CZK)

 

 

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?