Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

Měření výkonu motoru po montáži LPG a CNG - u nás Zdarma!

V článcích, v nichž se věnujeme přestavbě auta na LPG nebo CNG jsme vícekrát zmiňovali změnu výkonu motoru. Poměrně hodně lidí se při přestavbě obává právě poklesu výkonu motoru a také proto je pro ně přestavba nezajímavá. My však tvrdíme opak - dnes jsou na trhu tak kvalitní zplynovače, že se poklesu nemusíte bát, resp. ho při běžné jízdě pozorovat. Když se k nim přidá špičková a kvalitní montáž, kterou se snažíme dělat, spokojenost zákazníka je na světě.

 

 

Nechte si změřit výkon motoru po montáži plynu.

 

Montáží LPG do auta  nic nekončí, právě naopak! To, zda je montáž LPG udělána dobře, prověří až vaše jízda a spokojenost s jízdou. Naším zlatým hřebem v oblasti montáže a servisu LPG je test na výkonové stolici a tisk protokolu o testu, který je důkazem naší velké vůle dělat práci seriózně, kvalitně a dotahovat služby do maximální preciznosti.

 

    

 

 

 

Proč o této službě hovoříme jako o zlatém hřebu?

  • Protože na Slovensku jsme jednou z mála společností, které se mohou před zákazníkem pochlubit tím, že vlastní výkonovou stolici. Toto zařízení je nejen technickou špičkou, ale i poměrně nákladnou investicí.
  • Protože motor je při měření na stolici vystaven hraničním hodnotám, takže u benzínu i u plynu umíme porovnat nejen fungování, ale také výkon motoru. Až samotný test ukáže výkon motoru s namontovaným plynem v autě a díky protokolu máte další jistotu, že byla naše práce provedena správně. Test nám napomáhá odhalit případné nedostatky a doladit je ještě před předáním vozidla zákazníkovi a jeho první jízdou na plyn!
  • Protože tento test je běžně zpoplatněný, ale pro naše zákazníky to neplatí. Pokud si u nás dáte namontovat plyn, uděláme vám měření na výkonové stolici zdarma, hned po montáži LPG!

 

 

 

Za změření výkonu motoru se u nás neplatí!

 

 Pokud si u nás necháte namontovat plyn do auta (nebo CNG), uděláme vám text výkonu zdarma, tedy bez dalších poplatků. Vozidlo se nejprve testuje na benzín a bezprostředně poté na plyn. Vy tak máte důkaz toho, že pokles výkonu motoru je adekvátní a není nadměrný. Také uvidíte, že fungování plynového zařízení je v pořádku i při vysokém zatížení. Pokles výkonu motoru musí být nepatrný a v jízdě vás nemůže omezit. Při kapalném vstřikování je to dokonce opačně, to znamená, že výkon motoru po montáži LPG ještě nepatrně stoupne. My máme tím pádem důkaz poctivě provedené práce, díky které od nás odchází zákazník spokojen.

 

 

Co když výkon motoru přece jen klesne a Vy to tak nechcete nechat?

Mírný pokles výkonu zpravidla umíme na přání zákazníka zvednout. Metoda chiptuning, nebo takzvané chipování, slouží ke zvyšování výkonu motorů a většinou se dá využít i po zásazích jako jsou přestavba auta na plyn nebo na CNG. Díky testům na výkonové stolici umíme přesně určit, o kolik je třeba výkon dorovnat, v případě náročného zákazníka někdy i zvednout oproti původnímu. Kdybychom výkonovou stolici neměli, museli bychom chipování provádět prostřednictvím delších testů a ověřování, které se svojí nepřesností a těžkopádností  nedají ani porovnat s metodou přímého měření na výkonovce.

 

Výkonovou stolici máme pro osobní vozidla, motocykly a také pro nákladní auta.

Testovat je možné nejen osobní a nákladní auta, ale i motocykly. Kromě změření výkonu vidíme na stolici i jiné parametry a měření, které jsou pro nás směrodatné k určení bezchybného fungování plynového zařízení. Služba je výjimečná i proto, že na Slovensku je výkonových stolic pro osobní auta velmi málo. Pokud máme být upřímní, nákladní výkonová stolice je na Slovensku spíše vzácností, než opakujícím se jevem.

 

 

 

 

 

Více informací o chipování a zvyšovavaní výkonu motoru najdete na webu  

 

 

 

 

Prověřte si výkon svého motoru na naší výkonové stolici!

Pokud máte doma auto, do kterého byl plyn namontován dříve, nebo jste motorista, který chce v rámci zvědavosti otestovat své vozidlo, přijďte k nám také. Otestování vozidla na výkonové stolici stojí od 50 € do 90 € a je dostupné i pro ty zákazníky, kterým jsme plyn nemontovali my, případně pro zákazníky, kteří plyn v autě nemají namontován vůbec. Službu je nutné objednat telefonicky a předem. Velmi se těšíme na vaši návštěvu!

 

 

 

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?