Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car
Síť čerpacích stanic v Česku a EÚ
Síť čerpacích stanic v Česku a EÚ
Podívejte se na interaktívní mapu stanic LPG, CNG a elektro stanic v Česku i v celé Evropě.
Jsme člen sdružení All4car
Jsme člen sdružení All4car
Podívejte se na naše ostatní služby
Kalkulačka návratnosti investice
Kalkulačka návratnosti investice
Vypočítejte si, za jak dlouho se vám investice do přestavby na LPG vrátí.
Proč si nechat přestavět auto na plyn?
Proč si nechat přestavět auto na plyn?
Rozhodujete se pro přestavbu vozu na LPG? Nevíte, zda do toho jít a zda se vám to vyplatí?

Přestavba na LPG, CNG, LNG. Levné vození na plyn.

 

 

Přemýšleli jste už nad tím, jak jezdit levněji?

 

 

Prozradíme vám, proč je plyn lepší než benzín, kolik přesně ušetříte, jak zajistit montáž a také množství praktických rad ohledně plynu do auta. Připoutejte se.

 

 

 

 
 
 

 

 

Jezděte levněji autem na plyn!

 

Přemýšlíte nad tím, jak by se dalo jezdit levněji? Poradíme vám, proč je výhodné mít v autě namontováno LPG zařízení. Řekneme vám, kolik reálně dokáže ušetřit a navíc vám poskytneme mnoho praktických rad ohledně plynů obecně.

 

Chci vědět víc!

 

 
 

 

 

Nové služby a články

 

 

 

 

Čištění a oprava LPG a benzínových vstřikovačů

Nemusíte vždy kupovat nové vstřikovače, stačí občas vyčistit ty staré a dobře se o ně postarat. Služba je vhodná zejména pro ty, kterým nekvalitní plyn nadělal ve vstřikovačích a v celém systému "paseku".

 

 

 

 

 
 

Udělali bychom pro vás i nemožné ... opravdu!

V All4car se snažíme neustále doplňovat nabídku našich služeb a hlavně, dělat věci kvalitně. Přečtěte si, proč se vyplatí přijít k nám: jen u nás dostanete to, co v žádném jiném servisu nenajdete. A to vše na jednom místě, pod jednou střechou.

 

 

 

 

 

Prins - špička v oblasti LPG i u nás

Stali jsme se výhradním zástupcem a dovozcem značky Prins na Slovensku. Prins montujeme, servisujeme, dodáváme po celém Slovensku. Díky této značce jsme montovali několik aut jako první na světě v Česku i Slovensku. Prins je prostě náš miláček.

 

 

 

 

 
 

Šetřete svůj motor s ValveCare

Ventily v autech na plyn jsou namáhány více než v benzínových autech. Šetřete proto své vozidlo a dopřejte mu kvalitní promazávání od Prins - ValveCare. Promazávání děláme i v All4car.

 

 

 

 

 

Přestavbu na LPG můžete i splácet s 0% akontací!

Plyn do auta si teď může dovolit každý. Vyberte si splátky přes systém Quatro, které je možné mít nyní i bez akontace. Budete jezdit levněji a ušetřené peníze pak dáte na splátky.

 

 

 

 

 
 

Financování přestavby tankováním LPG

Čtete správně, takovou možnost nyní nabízí společnost Probugas. Stačí si nechat přestavět auto, firma přestavbu zaplatí za vás a Vy ji pak splácíte tankováním LPG na vybraných stanicích.

 

 

 

 

 

Novinky


Příklady hotových montáží LPG
05. October 2016
Podívejte se kolik u nás stály montáže různých značek zplyňovací do různých aut. V ceně přestavby jsou všechny poplatky a kuželky. Vše vyřídíme za vás. Také si můžete vybrat bonusy za více než 8 600 Kč.
NOVÉ VIDEO! Jezděte levněji autem na plyn LPG
27. September 2016
V novém videu od All4car se dozvíte, proč se nemusíte bát toho, že plyn v autě by byl méně bezpečný než benzín a kolik stojí montáž zplynovače LPG do vašeho auta. Tibor Holčík Vám řekne, co se po montáži plynu ve vozidle změní a ukáže, jak se auta po montáži plynu testují na výkonových stolicích.
Čištění a oprava LPG a benzínových vstřikovačů.
27. September 2016
LPG nebo benzínové vstřikovače nemusíte vždy v případě znečištění nebo závady hned vyhodit a koupit nové. V All4car nabízíme vyčištění nebo opravu starých vstřikovačů, díky čemuž můžete ušetřit 60% nebo až 90% nákladů.
Světové prvenství v přestavbách na LPG.
27. September 2016
Přinášíme seznam vozidel, která jsme montovali jako první na SVĚTĚ. Řekli Vám v nějakém servisu fráze: "nejde to", "to se ještě nedělalo" nebo "toto je nemožné"? Pojďte k nám a my uděláme vše, co je v našich silách, abychom z dosud nemožného udělali možné.
První oficiální montáž LPG do dieselového motoru na Slovensku!
27. September 2016
V All4car jsme upravili první nákladní vůz nad 3.5t v rámci Slovenska! Tibor Holčík říká, proč se jedná o prvenství na Slovensku. Jak je to s čerpáním LPG pro kamiony? Kolik trvá přestavba kamionu na LPG? Míchání paliva LPG s naftou. Zvýšení dojezdu. Co všechno se při přestavbě namontovalo.
Chipovanie.sk - měření a úprava výkonu motoru
26. September 2016
Chcete vědět, kolik má Váš stroj pod kapotou koní? Nebo to už víte a chcete jich víc? Jak na to se dočtete na naší stránce Chipovanie.sk

Všechny novinky


Čerpací stanice LPG na mapě


Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?