Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

U nás sbíráte peníze, ne nepotřebné body.

 

 

Kvalitní servis + něco navíc. To se vyplatí!

 

Jelikož v Autoklinika Bosch Car Service si vážíme jak nových, tak i našich věrných zákazníků, připravili jsme pro vás systém, ve kterém můžete ušetřit. Určitě už znáte věrnostní kartičky, které nabízí téměř každý větší obchodní řetězec. Naše věrnostní karta je ale jiná, sbírá vám totiž reálné peníze, ne body! Peníze se na ni připisují po každé platbě u nás v Autoklinika Bosch Car Service, a to jak v servisu, tak i na STK nebo při servisu po montáži LPG. Zákazník získává vždy určité procento z tržby (nákupu), které si po čase může nechat odečíst z účtu a tak ušetřit!

 

 

Příklad:

Za jakoukoli servisní službu nebo jinou službu v rámci naší společnosti Autoklinika Bosch Car Service zaplatíte u nás 135 €. Automaticky vám připíšeme na váš účet 5% z platby, tedy 6,75 €. Za pár týdnů si k nám přijedete dát přezout pneumatiky nebo vyměnit olej a budete mít platit 16 €. Necháte si odečíst svých našetřených 6,75 € a zaplatíte jen 9,25 €! A to není všechno. Na váš účet se vám připisují další peníze, tedy dalších 5% ze zaplacené částky 9,25 €. Nebo si postupně našetříte například 26 € na STK a zaplatíte si ji stažením kreditu z karty. Sami si vyberete, jak vám to bude lépe vyhovovat ..

 

 

 

 

Stav účtu si můžete kdykoliv zkontrolovat.

Stačí se přihlásit přes Zákaznickou zónu na našich webech a jste tam. Budete mít dokonalý přehled o vašem kreditu přímo v eurech. Nesbírají se body, nedostanete levné pánve nebo dárky, za které si musíte ještě doplatit. S námi peníze skutečně šetříte.

 

 

Elektronická servisní knížka jako součást věrnostního systému

 

Nově mají všichni naši zákazníci možnost nahlédnout do Elektronické servisní knížky. Co to je? Servisní knížka vozidla v elektronické podobě. Získáte dokonalý přehled o opravách či servisech vašeho vozu. Naším cílem je neskrývat před zákazníkem nic. Nejsme jako jiné servisy, které mají problém vás pustit podívat se do dílny. My vás pouštíme ke všem záznamům, ba dokonce vám připomeneme i důležitá data.

 

 

Od 01.01.2015 jsme momentálně jediná firma na Slovensku, která má zaveden takový elektronický systém evidence servisních prohlídek (Elektronickou Servisní Knížku) s připomínkovým systémem, kam se dostane přes zákaznickou kartu i zákazník a ne pouze výrobce vozidla nebo servis. Na požádání může zákazník přímo využívat tuto evidenci nebo si ji vytisknout či použít při prodeji vozidla jako důkaz. V této ESK má dokonce evidovány nejen prohlídky a opravy vozidla po kilometrech, ale i prohlídky LPG zařízení, zda prošlo emisní nebo technickou kontrolou.

 

 

 

Jediná zákaznická karta, která funguje, i když ji ztratíte!

 

Je to tak, nemusíte ji mít s sebou a slevu získáte vždy. Umíme si vás totiž vyhledat v systému podle jména, příjmení nebo telefonního čísla. Věrnostní kartu můžete používat na více vozidel a tak svou slevu znásobit. Zároveň budete mít přehled o všech servisních úkonech na vašich autech.

 

 

 

Proč je naše karta jiná? Pro toto.

 

Vedeme vám na ní na požádání Elektronickou servisní knížku. Zdarma!

Hned při přihlášení máte možnost vstupu do Elektronické servisní knížky, v níž máte přehled o všech provedených úkonech na vašem vozidle (nebo vozidlech). Jsme úplně první, kteří něco takového pro zákazníka připravili. Pokud se ptáte proč, odpověď je snadná - ne každý servis pracuje transparentně a dobrovolně si ztěžuje práci. My však takoví jsme. Dokonce pro vás připravujeme i upozornění na důležité servisní úkony prostřednictvím emailů a SMS. Ale o tom vás budeme včas informovat, ať se můžete předem těšit!

 

 

Karta All4Car vám peníze nebere, ale vrací.

Toto není kartička pro nálepečky nebo razítka, za které pak získáte pochybnou slevu nebo dárek, který často musíte i doplatit. Díky naší kartě máte možnost snížit si svůj konečný účet a reálně ušetřit. A to v jakémkoliv servisu pod značkou All4car.

* Výjimku tvoří montáž LPG zplynovače a pojistné události, na které se sleva nevztahuje. To je - ze sumy za montáž plynu vám procentní slevu na kartu dát nemůžeme. Pokud již na kartě máte nějaké našetřené peníze, platbu montáže je možné si takto snížit.​

 

 

 

Slevu dostanete i bez karty.

Zkuste si věrnostní kartu do supermarketu zapomenout. Zapomenout hned můžete i na slevu z nákupu. U nás si vás umíme vyhledat podle jména, příjmení, telefonu nebo SPZ, takže o svou slevu nepřijdete ani tehdy, když karta zůstane doma. Slevu dostanete i tehdy, když s autem nepřijdete Vy, ale někdo jiný z rodiny.

 

 

Více aut, jen jedna karta.

Na věrnostní kartičku můžete zapsat své vozidlo, příp. vozidlo manželky nebo i firemní auta. Nepotřebujete mít vždy zvlášť kartičku, protože kartu máte na výhody a ne na mariáš. Věříme, že toto usnadnění oceníte, protože jsme se snažili udělat „Věrnostní kartu“ co nejvíce praktickou.

 

 

Vždy víte, kolik peněz máte na účtu.

Přes Zákaznickou zónu se přihlásíte a jednoduše zkontrolujete stav na účtu. Není nic jednoduššího. Nemusíte čekat na žádné měsíční výpisy a podobně.

 

 

 

 

 

 

Nemáte ještě kartičku a líbí se vám výhody? Zavolejte!

 

+421 42 4692 271

 

 

 

 

Důležité info na závěr

 

 

  • Věrnostní kartu All4Car získá každý zákazník, nový nebo věrný. Stačí o ni požádat v našich servisech a prodejnách.
  • Karta platí na všech místech (servisech), které zastřešuje naše logo All4Car.
  • Za vybavení a vedení karty se neplatí.
  • V případě ztráty karty vám nic nehrozí a výhody vám vedeme i nadále bez karty (jak jsme již zmínili), nebo vám můžeme zajistit vydání nové karty. O starší nasbírané peníze však nepřijdete!
  • Z věrnostního systému se můžete kdykoliv odhlásit, ten není pro žádného zákazníka povinný. Na druhou stranu, proč se připravit výhody, když jste k nim tak blízko? :)

 

 

 

Zákaznický věrnostní systém je provozován v programu lioCARD.

 

 

 

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?