Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

Více o sdružení All4car

Autoklinika Bosch Car Service, člen All4car

 

 

 

 

Byla založena v roce 1999 pod názvem Tibor Holčík SERVIS AUTOELEKTRO, ze kterého se časem pro kompletnost a preciznost služeb zapsala do paměti zákazníků jako Autoklinika Holčík. Název Autoklinika naznačuje zdravotní péči o automobil, která zaručí nejen odstranění poruchy a provedení servisních úkonů, ale i celkový zdravý "chod" vozidla. Tedy aby auto i motor fungovaly, podvozek vykazoval dobré jízdní vlastnosti při minimálním opotřebenía aby jízda ve voze byla příjemná iz hlediska komfortu, hluku, vibrací, a to ve všech jízdních režimech. Takový přístup k péči o motorové vozidlo je svým způsobem jedinečný a posouvá autoservisní činnost na úroveň "automobilové medicíny". Odtud tedy nově užívaný název autoservisu: Autoklinika.


 

Od roku 2005 jsme Bosch Car Service.

 

Autoklinika Holčík patří do servisní sítě Bosch Car Service. Na začátku byla její hlavní oblastí oblast autoelektriky a opravy startérů a alternátorů. V roce 2005 jsme po splnění náročných podmínek získali status Bosch Car Service (BCS). O dva roky později, v roce 2007, jsme v dílenském testu v konkurenci více než 120 Bosch Car Servisů ze Slovenské a z České republiky získali opět první místo. V testu kvality, což je oficiální prověřování parametrů servisu, bez kterých je poskytování vysoce kvalitních služeb nemožné, se v roce 2010 z BCS v České a ve Slovenské republice umístila Autoklinika - Tibor Holčík na 1. místě. Prvenství jsme obhájili i v roce 2013!

 

 

 

Proč jsou tyto testy důležité?

Bosh Car Servis sám prověřuje své servisy, aby zaručil zákazníkům vysoký standard služeb. Můžeme to nazvat i "BOSH ISO". V prvním, dílenském testu (nebo fantom testu), přijde do servisu zákazník, například  kvůli servisní prohlídce. Po skončení se představí jako pracovník firmy BOSH, který chtěl zjistit kvalitu našich služeb. Na základě dotazníku zaznamená naši ochotu a komunikaci se zákazníkem, dodržení termínů, nalezení skrytých poruch a podobně.

 

 

 

Druhý test je test kvality. Jde o předem nahlášený audit. Kontroluje se náš počítačový systém evidence vozidel, používání hlavičkových papírů, povinné vybavení či absolvování potřebných školení. Kontroluje se také pořádek na dílně, používání ochranných prvků jako potahy, fólie na volant či řídící páku. Projít oběma testy vyžaduje opravdu precizní a kvalitní práci.

 

 

Autoklinika dnes

 

Dnes pracuje v autoservisu Autoklinika Holčík v Záriečií 16 zaměstnanců. Kromě doslova kompletního autoservisu jsme autorizovaný servis topení značek WEBASTO a EBERSPÄCHER. Zároveň jsme dovozcem, autorizovaným servisem a montážním pracovištěm pro nezávislé topení značky Autoterm, největšího výrobce topení v Rusku. Provozujeme servis a montáž LPG zařízení, přičemž v nabídce máme až 6 značek zplynovačů. Zároveň máme i „Pracoviště emisní kontroly pro vozidla s plynem“.

 

 

 

 

 

 

 

Video: Jak to v Autoklinice funguje.

 

 

Kapacita autoservisu je využita na maximum,  proto z tohoto důvodu a také z důvodu zlepšení služeb pro naše zákazníky, jsme vybudovali novou provozovnu  STK, provoz PEK a také Pracoviště Kontroly Originality (První púchovské STK) v obci Městečko s certifikátem kvality ISO 9001.

Tam, mimo jiné, provádíme technické a emisní kontroly a kontroly originality. Také zde máme vybudovány další nové prostory autoservisu - Rychloservis a Pneuservis s kapacitou 5 pracovních míst pro vozidla. V tomto provozu máme vybudováno a schváleno Metrologické pracoviště, kde provádíme kromě rychloservisů a pneuservisu motorových vozidel i ověřování záznamových zařízení – ověřování stavu tachografů.

 

 

 

Bosch Car Service

 

Servisní síť mezinárodního koncernu Robert Bosch byla založena v roce 1926 a v současnosti má více než 13 500 servisů po celém světě. Je zároveň největší servisní sítí na světě. V roce 2005 získala síť Bosch Car Service nejvyšší ocenění pro výrobky a služby Cígler 2005 v oblasti služeb. V roce 2010 jako jeden z mála uchazečů získal ocenění Cígler už podruhé. Firma Bosch zaručuje zákazníkům vysokou kvalitu, kterou pravidelně ověřuje v každém servisu. Co označení BOSCH znamená pro našeho zákazníka?

Přečtěte si článek Jsme BOSCH - co tím získáte?

 

 

 

 

 

 

 
 

"Vážení zákazníci, při této příležitosti využiji možnost upřímně se vám poděkovat. Děkuji za důvěru a věrnost, za to že nám dáváte práci a energii, za slova pochvaly, ale i za otevřená slova kritiky, kterých si také vážíme a bez kterých by se nám hůře hledaly a odstraňovaly naše nedostatky.

 

Mnoha zákazníkům děkuji i za ochotu projet velké množství kilometrů a překonat opravdu dlouhé vzdálenosti z různých koutů republiky jen proto, aby nás navštívili. Nesmírně si toho vážíme. Vždyť právě Vy, naši spokojení a upřímní zákazníci, nás ženete stále vpřed. Je to pro nás důležité a proto ještě jednou VELKÉ DÍKY! "

 

(přeloženo)

 

 

 

Tibor Holčík

 

ředitel All4car​

 

 

 

 

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?