Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

VIALLE – zplynovače, které osloví nejnáročnější motoristy

Výhody zplynovače Vialle

 

 

 • Systém funguje na technologii kapalného vstřikování
 • Systém přepíná na LPG již po 30 sekundách až jedné minutě bez nutnosti zahřátého motoru
 • Výkon motoru neklesne, právě naopak, v některých fázích nepatrně stoupá
 • Je to systém s minimální servisní náročností
 • Cena za montáž může začínat: u čtyřválce na částce 1890 €; u šestiválce na částce 2280 €; u osmiválce na částce 2660 € (pozn. - v ceně jsou již poplatky, kolky na OU, administrativní náklady, státní zkušebna, EK, TK, kuželky na policii a cena záleží i na typu vašeho vozidla).

 

 

Naše doporučení:

Vialle systémy nabízíme zejména nejnáročnějším zákazníkům. Vyplatí se majitelům vozidel s menším volným prostorem kolem motoru a zákazníkům, kteří jezdí střední a větší počet kilometrů nebo mají hodnotná vozidla. Doporučujeme je i motoristům, kteří mají vozidla s větším obsahem nebo nová vozidla a řidičům s větším počtem jízd na kratší vzdálenosti.

 

 

 

Co je Vialle?

Přestavba auta na plyn je cenově výhodným řešením zejména pro ty, kteří autem jezdí denně, a to hned několikrát. I proto by právě oni měli při výběru správného LPG zařízení vsadit na ověřenou kvalitu. Vialle zplynovače jsou silnou značkou na trhu, která tuto ověřenou kvalitu nabízí. My je zase nabízíme  opravdu náročným zákazníkům, kteří se v oblasti montáže auta plně spoléhají na odbornost našeho servisu.

 

 

V čem je Vialle jiný?

Vialle úspěšně vyvinul LPG systém kapalného vstřikování, který nazývá LPi. Díky této technologii  již LPG nezplynuje, ale  vstřikuje do sání v kapalném skupenství. Dávkování je tím pádem přesnější a spalování optimálnější. Výkon vašeho vozu bude srovnatelný s výkonem benzinového motoru, dokonce nepatrně stoupne.

 

       

 

 

Co na Vialle oceníte Vy?

Jako řidič auta oceníte na tomto zařízení hned několik kvalit. Výhody tohoto typu LPG zařízení vyplývají hlavně z toho, že Vialle vstřikuje plyn v kapalném skupenství.

 

 • Mezi jízdou na benzin a na plyn nezpozorujete téměř žádný rozdíl. Dokonce většina motorů jede lépe a kultivovaněji na LPG než na benzín.
 • Výkon motoru je srovnatelný s benzínovým, dokonce nepatrně stoupne.
 • Při Vialle je motor nepatrně živější než u benzínu.
 • Jde o téměř bezúdržbový systém - servisní náročnost je minimální vzhledem k poměru najetých kilometrů.

 

 • Zařízení umožňuje start hned na plyn. U systému LPdi se motor nemusí zahřát, startuje se přímo na plyn. U systému LPi se po startu na benzín a následném zahřátí (trvá cca jednu minutu) přepne opět na plyn sám.
 • Zařízení LPdi umožňuje start hned na plyn. U systému LPi se motor nemusí zahřát a po startu na benzín a následném natlakování systému (trvá cca 30 sekund až jednu minutu) již přepíná sám do plynu.

 

 

 

Pro koho je Vialle?

Systémy Vialle doporučujeme zejména zákazníkům, kteří se nedívají na ceny, ale na kvalitu a se svým automobilem pravidelně a hodně jezdí. Vialle je tu i pro ty, kteří si potrpí na to, aby jejich auto neztratilo přestavbou žádnou ze svých původních vlastností, zejména co se týče síly motoru. Vialle, stejně jako Prins, je ověřená nizozemská značka plynového zařízení.

 

 

Vialle je overená technika

Pohon Vialle LPi na zkapalněný plyn byl přizpůsoben mnohým značkám aut. Společnost přímo spolupracuje s výrobci vozidel Volvo, Hyundai, Volkswagen, Ford, Suzuki-Maruti, DAF nebo Kia, na nichž svá zařízení i testuje.

 

 

 

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?