Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

Naše certifikáty a osvědčení

 

 

BOSCH Service Award 2013

 

Zvítězili jsme v mezinárodním auditu kvality BOSCH servisů pro rok 2013!

 

 

 

 

 

Certifikát ISO 9001 : 2008

 

Pro autoservis a také pro nákup, prodej a montáž dílů pro přestavbu automobilů na LPG. Certifikát je zárukou špičkové kvality dodávaných dílů a provedených prací při servisních službách a montážích zařízení umožňujících používat jako alternativní palivo LPG.

 

 

 

 

    

Test kvality 2010

 

(Fantom test) -  50% servisů každý rok - anonymní zkouška zakázky, kdy testovací řidič dá auto do servisu podle předepsaného postupu a objednávky. Pak se hodnotí jednotlivé parametry předané a zaplacené služby. Důležité je správné provedení servisního úkonu a jeho fakturace, jakož i dodržení termínu, předání a převzetí vozu a chování personálu. Důležitý je každý detail. V tomto dílenském testu se pro rok 2007 z BCS v České a Slovenské republice umístil autoservis Autoklinika - Tibor Holčík na 1. místě.

 

 

 

 

 

SLOVAK GOLD 2010

 

V roce 2010 získala síť Bosch Car Service nejvyšší ocenění pro výrobky a služby Cígler 2010 v oblasti služeb.

 

 

 

 

 

Certifikát Slovak Gold 2005

 

V roce 2005 získala síť Bosch Car Service nejvyšší ocenění pro výrobky a služby Cígler 2005 v oblasti služeb.

 

 

 

 

 

 

 

Certifikát dielenského testu

 

Na Slovensku je 20 Bosch Car servisů a v České republice více než 100. Firma Bosch zaručuje zákazníkům při návštěvě servisů ze sítě BCS vysokou kvalitu služeb. Aby tuto záruku mohla poskytovat, musí pravidelně ověřovat kvalitu v každém z nich. K tomuto účelu má vybudovaný pravidelný systém:

 

1. Test kvality – oficiální prověřování parametrů servisu, bez kterých je poskytování vysoce kvalitních služeb nemožné. Probíhá v každém Bosch Car Servisu každý rok.

 

2. Dílenský test (fantom test) - 50% servisů každý rok - anonymní zkouška zakázky, kdy testovací řidič dá auto do servisu podle předepsaného postupu a objednávky a pak se hodnotí jednotlivé parametry předané a zaplacené služby. Důležité je správné provedení servisního úkonu a jeho fakturace, jakož i dodržení termínu, předání a převzetí vozu a chování personálu. Důležitý je každý detail. V tomto dílenském testu se pro rok 2010 z BCS v České a ve Slovenské republice umístil autoservis Autoklinika - Tibor Holčík na 1. místě.

 

 

 

 

 

 

Certifikát Bosch Car Service

 

Servisní síť mezinárodního koncernu Robert Bosch byla založena majitelem v roce 1926, od té doby prošla několika změnami v organizaci, v nabídce služeb, ale i ve venkovním provedení. Druhá největší servisní síť autoservisů na světě je servisní síť Volkswagen s počtem něco více než 6000 servisů na světě.

 

V roce 2005 získala Autoklinika status Bosch Car Service. Tímto se zařadila mezi více než 13 000 servisů této servisní sítě na světě. Podmínky pro získání tohoto certifikátu nebyly jednoduché. Servis musí splňovat kritéria sítě Bosch Car Servisů a s nimi spojenou výbavou předepsané technologie.

 

 

 

 

Soubory ke stažení

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?