Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

Proč doporučujeme Prins i u dieselových motorů

 

V rámci montáže zplynovacího zařízení na LPG do benzinových motorů montujeme dnes až v 70% případů značku Prins. Spokojenost s touto technologií je jak na naší straně, tak na straně zákazníků. I v oblasti přestavby dieselových motorů na plyn vede ve světových žebříčcích právě Prins. Přečtěte si více!

 

                               

                                           

 

Prins - alternativní palivové systémy jsou vítězem prestižního ocenění 2014 WLPGA inovace.

 

Prins dostal nejvyšší ocenění v oblasti rozvoje technologie dvojího paliva. Konkrétně jde o PrinsDieselblend, který umožňuje jízdu těžkých nákladních vozidel na LPG. Tuto technologii považuje za přínosnou pro celý trh, hlavně tu část, která využívá těžké nákladní automobily. Ocenění je uznáním celé práce značky Prins v oblasti výzkumu a vývoje duálního paliva. Díky spolehlivé a kvalitní alternativní palivové soustavě přináší tento systém snížení palivových nákladů a zároveň nižší emise unikající do prostředí.

 

 

Proč ocenění dostal Prins?

 

 

Kritéria na ocenění byla opravdu přísná. Hodnotila se technická inovace, komerční potenciál, pracovní výkonnost, bezpečnost celéhosystému a celkový přínos technologie pro rozšíření plynu na trhu. Značce Prins věříme i my a zde vidíte jeden z důvodů, proč jsme jí věrní a doporučujeme ji i zákazníkům.

 

 

 

Prins má první systém Euro VI vozidla na dvojí palivo s CNG v Evropě.

 

Dalším úspěchem je vyvinutý systém na dvojí palivo s CNG v dieselových motorech. Tento systém v podstatě vyřešil dilema ohledně dvojího paliva a jeho adaptace na typ vozidla Euro VI, které funguje na technologii úspory uhlíku. Systém bylo třeba vyřešit i proto, aby se díky využívání duálního paliva zachovala dynamika v průmyslu.

 

Firma bude postupně testovat několik značek vozidel, zatím začala s Mercedes-Benz Actros 2445, následuje DAF CNG. Už počátkem roku 2015 firma Prins přišla se třemi různými značkami, které budou fungovat na systém zemního plynu CNG a zároveň i naftu.

 

 

 

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?