Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

Stargas je zlatá střední cesta s vysokou kvalitou

Výhody zplynovače Stargas

 

 

 
  • Populární zařízení v Německu a ve Velké Británii
  • Cenově spadá do "zlaté střední cesty" s vysokou kvalitou LPG systémů
  • Cena za montáž začíná od 1190 eur (pozn. - v ceně je mechanické přimazávání ventilů, také jsou v ceně již poplatky, kolky na OU, administrativní náklady, státní zkušebna, EK, TK, kuželky na policii a cena záleží i na typu vašeho vozidla).

 

Naše doporučení:

Zplynovač Stargas doporučujeme těm zákazníkům, pro něž cena není na prvním místě, vůz si chtějí déle nechat a dlouhodobě používat.

 


 

Více o zplynovači Stargas

 

Stargas je systém vícebodového sekvenčního vstřikování. Jde o prvního výrobce takových typů zplynovačů LPG. Opět se jedná o léty ověřený systém, který splňuje všechny přísné světové emisní normy. Velký úspěch mají tato zařízení v Německu a ve Velké Británii - a to zejména v posledních letech. V rámci srovnání kvalita versus cena můžeme nazvat toto zařízení "zlatou střední cestou". Doporučujeme jej proto zákazníkům, pro které není cena hlavním kritériem výběru.

 

 

Spokojenost  zákazníka s tímto výběrem zaručuje již samotné zpracování systému a jeho dílů, kvalita, spolehlivost a stabilní pozice výrobce na trhu LPG a CNG. Stargas je výrobcem, který jako jeden z prvních uvedl na trh sekvenční vstřikování LPG a CNG v automobilovém průmyslu.

 

Při používání LPG zařízení značky Stargas máte pocit, jako byste ho tam měli namontován již od výroby.

 

 

 

Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?