Montáž, servis a přestavba auta na plyn
All4car

Všechny novinky

Příklady hotových montáží LPG
05. October 2016
Podívejte se kolik u nás stály montáže různých značek zplyňovací do různých aut. V ceně přestavby jsou všechny poplatky a kuželky. Vše vyřídíme za vás. Také si můžete vybrat bonusy za více než 8 600 Kč.
NOVÉ VIDEO! Jezděte levněji autem na plyn LPG
27. September 2016
V novém videu od All4car se dozvíte, proč se nemusíte bát toho, že plyn v autě by byl méně bezpečný než benzín a kolik stojí montáž zplynovače LPG do vašeho auta. Tibor Holčík Vám řekne, co se po montáži plynu ve vozidle změní a ukáže, jak se auta po montáži plynu testují na výkonových stolicích.
Čištění a oprava LPG a benzínových vstřikovačů.
27. September 2016
LPG nebo benzínové vstřikovače nemusíte vždy v případě znečištění nebo závady hned vyhodit a koupit nové. V All4car nabízíme vyčištění nebo opravu starých vstřikovačů, díky čemuž můžete ušetřit 60% nebo až 90% nákladů.
Světové prvenství v přestavbách na LPG.
27. September 2016
Přinášíme seznam vozidel, která jsme montovali jako první na SVĚTĚ. Řekli Vám v nějakém servisu fráze: "nejde to", "to se ještě nedělalo" nebo "toto je nemožné"? Pojďte k nám a my uděláme vše, co je v našich silách, abychom z dosud nemožného udělali možné.
První oficiální montáž LPG do dieselového motoru na Slovensku!
27. September 2016
V All4car jsme upravili první nákladní vůz nad 3.5t v rámci Slovenska! Tibor Holčík říká, proč se jedná o prvenství na Slovensku. Jak je to s čerpáním LPG pro kamiony? Kolik trvá přestavba kamionu na LPG? Míchání paliva LPG s naftou. Zvýšení dojezdu. Co všechno se při přestavbě namontovalo.
Chipovanie.sk - měření a úprava výkonu motoru
26. September 2016
Chcete vědět, kolik má Váš stroj pod kapotou koní? Nebo to už víte a chcete jich víc? Jak na to se dočtete na naší stránce Chipovanie.sk
Kolik mně bude stát přestavba na LPG?
Pošlete nám parametry auta a my vám vypočítáme cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávat aktuální informace o plynu do auta?